Rozvoz vody

Společnost Rosana pracuje na principu přímého rozvozu vody až k zákazníkovi. Až do jeho domu, do jeho bytu nebo do výrobních firem a kanceláří. Po naplnění barelů ve stáčírně je voda rozvezena do distribučních skladů, které jsou součástí rozvozové sítě společnosti Rosana a jsou rovnoměrně rozmístěny po celém území České republiky tak, aby rozvoz vody byl efektivní a operativně splňoval potřeby zákazníků. Z těchto skladů jsou barely doručeny k zákazníkovi buď na základě aktuální objednávky nebo v pevném předem dohodnutém rozvozovém termínu. Naše distribuční sklady jsou vždy zatemněné, aby voda měla po dobu skladování ideální podmínky. Také všechna rozvozová auta jsou uzavřená, aby barely nebyly vystaveny slunečnímu záření.

 

Rozvoz vody je tedy realizován těmito způsoby:

 

1-  Dodávka na základě telefonické, nebo emailové objednávky příští pracovní den, pokud je objednávka uskutečněna do 16 hodin. Pozdější objednávky se dostávají do systému příští pracovní den a následující den jsou pak uspokojeny.

2-  Rozvoz vody v určený den v týdnu. Tento den si buď určí zákazník sám, nebo je dán rozvozovou trasou, na které se zákazník nachází. Počet barelů se upřesňuje telefonickou nebo emailovou objednávkou zákazníka.

3-  Rozvoz vody v určený den v týdnu. Tento den si buď určí zákazník sám, nebo je dán rozvozovou trasou, na které se zákazník nachází. Počet dodaných barelů vychází z aktuální potřeby zákazníka v momentě návštěvy rozvozce. Doklady jsou pak vystavovány zpětně buď na každou jednotlivou dodávku, nebo souhrnně za celý měsíc. V tomto případě se zákazník o rozvoz vody vůbec nemusí starat, veškerý servis zajistí společnost Rosana.

 

Rozvoz vody je nedílnou součástí produktu vody Rosana, pro mnohé zákazníky je tou nejpříjemnější částí našeho produktu, protože mu šetří čas a následně pak i peníze. Zákazník může svoji pozornost plně soustředit na svoje pracovní záležitosti.

Rozvoz vody je po celém území České republiky, při dodržení objednávkových podmínek ZDARMA.

 

Rosana kamion

 

 

 

Pickup Rosana

 

 

 

Zápůjčka zdarma

Vyzkoušejte jednoduchost ovládání, poznejte náš servis. Půjčíme Vám aquabar zcela zdarma na 14 dní.

Kontakt

Rosana spol. s r.o.
Na Křečku 365
109 04 Praha 10
Mapa

Tel.: +420 844 833 822
Email: voda@rosana.cz
Kontaktní formulář