Rady a návody

Milé maminky

Vaše děťátko když trochu odroste, je třeba ho přikrmovat, a to i v noci.

Máte dvě možnosti.

  1. Po probuzení kňouráním hladového miláčka vstanete a jdete do komory pro kojeneckou vodu. Tu nalijete do hrníčku a ohřejete, pár minut čekáte, pak vmícháte sunar nebo kašičku. Potom skleničku v lázni ochladíte na požadovanou teplotu, opět to nějakou minutku trvá, a děťátko nakrmíte. Akce cca na10 min.
  2. Vstanete a do připravené skleničky se sunarem napustíte přiměřené množství teplé vody Rosana z AQUABARU promícháte a dolijete správným množstvím studené vody a tím máte správnou teplotu zaručenou. Za 1 minutu již krmíte. Dítě se Vám tolik nerozpláče a po krátké chvíli již spíte se svým miláčkem v náručí.

Děti pokud odrostou začínají se do školy vypravovat samy. Ze zkušenosti našich zákaznic víme, že ráno mají tzv. vždy málo času a vařit čaj v rychlovazné konvici a pak ho chladit to je pro ně naprostá ztráta času. Čaj z aquabaru je hotov přesně za ten čas co voda nateče do konvice nebo hrníčku. Než si připraví snídani je již v konzumní teplotě. Děti si doma připraví nápoj a nejdou do školy nasucho. Mají pak lepší výkonnost a možná i lepší známky:)

Vážení majitelé firem

Také neradi vidíte, když Vaši zaměstnanci opouštějí svoje pracoviště za účelem přípravy kávy ve společné kuchyňce? Cesta do kuchyňky zabere nějaký čas, než se uvaří voda také nějaká minuta, pak se zalije káva , horká se nedá hned pít a tak se chvilku počká a možná tam někoho přijde na popovídání.

Suma sumárum jedna káva čtvrthodinka.

Pokud je aquabar přímo na pracovišti. Příprava kávy zabere právě ten čas než nasypete kávu do hrníčku a zalijete  teplou vodou z AQUABARU. Cca 10 sekund. Zaměstnanec je na pracovišti a tak je stále myšlenkou v kontaktu s právě přerušenou prací.

Kupujete svým zaměstnancům a návštěvám balenou vodu?

Návštěvě poskytnete balení vody ta se trošku napije , zbude jak ve sklenici tak i v nedopité lahvi. A co s tím zbytkem? V lepším případě s tím zalijete květiny. Voda z aquabaru se spotřebovává bez zbytečného plýtvání. Nic nevylijete a až je barel úplně prázdný, nasadíte další. A to jsme ještě nevzali v potaz cenu jedné půllitrové balené vody.

 

Zápůjčka zdarma

Vyzkoušejte jednoduchost ovládání, poznejte náš servis. Půjčíme Vám aquabar zcela zdarma na 14 dní.

Kontakt

Rosana spol. s r.o.
Na Křečku 365
109 04 Praha 10
Mapa

Tel.: +420 844 833 822
Email: voda@rosana.cz
Kontaktní formulář