Služby

Našim zákazníkům dodáváme nejen vodu a ostatní produkty ale i služby na vysoké úrovni.

Doprava ZDARMA

Po telefonické nebo  Emailové objednávce, kterou uskutečníte do 16. hodin Vám ve velkých městech  příští pracovní den doručíme vodu Rosana  a ostatní objednané produkty. Objednávat můžete také přes náš E-shop. Doprava je vždy při dodržení podmínek ZDARMA. Vodu a vše ostatní zboží Vám doručíme až do Vaší firmy na místo, které si určíte, nemusíte nic nosit.

Můžete nám kdykoliv zavolat

Příjemné pracovnice call centra s Vámi vyřeší každý Váš požadavek.

Servis

Standardem je záruční a pozáruční servis aquabarů. Po nahlášení případné závady Vás navštíví náš servisní technik, který aquabar na místě opraví, nebo ho odveze do servisního střediska. Po dobu opravy máte bezplatně zapůjčen jiný aquabar.

Hlídáme termíny Vašich sanitací. Zde platí podobný postup jako u oprav. Sanitace provádíme buď u zákazníka, jsou-li k tomu vhodné podmínky, nebo v našem sanitačním středisku. Opět máte po dobu sanitace zapůjčen bezplatně jiný aquabar. Vodu máte tedy stále k dispozici.

Fakturace

O každého zákazníka pečuje určený obchodní zástupce, na kterého se můžete obrátit se svými požadavky. S každou dodávkou dostanete platný daňový doklad. Umíme také centrální fakturaci pro firmy vlastníci více poboček. Vodu Vám dodáváme celý měsíc na všechny Vaše pobočky za stejných podmínek a na konci měsíce na základě potvrzených dodacích listů Vám vystavíme fakturu s rozčleněním na jednotlivé pobočky.

Veškerý doplňkový sortiment Vám dodáme při objednávce vody Rosana.

Vyzkoušejte nás bez rizika ještě dnes

Poznejte náš servis a výhody aquabaru ve Vaší firmě. Půjčíme Vám aquabar zcela zdarma na 14 dní.

Vyplňte prosím následující formulář a náš obchodník se Vám v nejbližší době ozve na zadaný telefon nebo email.

 

Zápůjčka zdarma

Vyzkoušejte jednoduchost ovládání, poznejte náš servis. Půjčíme Vám aquabar zcela zdarma na 14 dní.

Kontakt

Rosana spol. s r.o.
Na Křečku 365
109 04 Praha 10
Mapa

Tel.: +420 844 833 822
Email: voda@rosana.cz
Kontaktní formulář