O společnosti

Tradice

Společnost Rosana se zabývá distribucí balené pramenité vody již od roku 1996 . Patří tak mezi nejstarší společnosti, které barelovou vodu dodávají na český trh. V současné době většinu území České republiky zásobuje společnost Rosana vodou a ostatními produkty přes síť vlastních  poboček. Zbytek trhu je obsluhován sítí autorizovaných smluvních partnerů, kteří dodržují standardy společnosti Rosana.

Jednotná nabídka

Tímto je zajištěna jednotná nabídka produktů a služeb na celém území našeho státu. Všechna distribuční místa jsou zásobována ve stejném režimu a dodržují také jednotnou cenovou politiku společnosti. Například doprava bez rozdílu vzdálenosti zákazníka od střediska je, při dodržení distribučních podmínek, vždy ZDARMA. Taktéž lze na všech autorizovaných střediscích uzavírat smluvní vztahy mezi zákazníkem a společností Rosana.

Péče o zákazníky

O komunikaci se stávajícími zákazníky se stará tým obchodních zástupců kteří působí v jednotlivých regionech a také callcentrum ve kterém zákazníci objednávají vodu, doplňky, opravy, sanitace a řeší své požadavky a přání.

Kromě klasické pravidelné distribuce vody v barelech často zajišťujeme pro naše zákazníky i akce tzv. na klíč. Podle požadavků zákazníka na jím pořádanou akci přivezeme Aquabary, dodáme vodu, instanty, kelímky a ostatní doplňky.  Po ukončení akce opět Aquabary a nespotřebované produkty odvezeme a se zákazníkem s vyrovnáme pouze za spotřebované zboží. Zákazník se nemusí o nic starat vše zařídíme našimi prostředky.

Vzhledem k tradici na českém vodním trhu známe dobře potřeby zákazníka a umíme je uspokojit.

Administrativa

Společnost Rosana, spol. s r. o. má sídlo v ulici Na Křečku 365, Praha 10 Horní Měcholupy, 109 04.
Telefonické spojení: 241 404 646 .
Péče o zákazníky: 844 833 822
Webové stránky: www.rosana.cz
Kontaktní e-mail : info@rosana.cz

Jednatelem společnosti je Petr Boček . Další členy našeho týmu naleznete zde.

 

Zápůjčka zdarma

Vyzkoušejte jednoduchost ovládání, poznejte náš servis. Půjčíme Vám aquabar zcela zdarma na 14 dní.

Kontakt

Rosana spol. s r.o.
Na Křečku 365
109 04 Praha 10
Mapa

Tel.: +420 844 833 822
Email: voda@rosana.cz
Kontaktní formulář